Stucco veneziano venetian plaster marble columns marmorino

Swipe9

 

www.pieknestiuki.pl Modern and ancient techniques of wall adornment. Pioneering technologies.
I create unique stucco patterns and marblezations according to my own technology using only organic and eco-friendly materials.
I specialize in applying stucco masses to any surface, even to the richly ornamented surface of a Corinthian capital.
I offer a wide range of various applications and decorative stuff. Every single decoration arises in accordance with individual needs and expactations of my clients. My works are impressive and fast to produce.
Long-standing practice in Poland and abroad confirmed by many certificates.

                                                   Adamkk  www.pieknestiuki.pl  +48 602591549

Stiuk 3D alabastrowy,porcelanowy i stiuki marmurowe -luksusowe tynki szlachetne!!!
Specjalizuję się w autorskiej,stiukowej marmoryzacji(marmuryzacji) imitując marmury,granity,agaty,trawertyny,onyxy,lapis lazuli itp. na kolumnach,ścianach,kominkach. Tworzę unikalne efekty i wzory nieosiągalne innymi metodami . Materiały,ich właściwości i kolory dobieram na miejscu u klienta przez co uzyskuję jedyny,niepowtarzalny charakter wystroju.Stosuję wyłącznie składniki naturalne,ekologiczne.Stiuki 3D są oddychające,paroprzepuszczalne i aseptyczne! W odróżnieniu od stiuku weneckiego Stiuk 3D nie wymaga wstępnej gładzi.Rewolucyjna technologia pozwala na zachowanie substancji historycznej nawet detali architektonicznych podczas konserwacji zabytków.Długoletnia praktyka w kraju i za granicą. Certyfikaty.Złota odznaka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za ochronę nad zabytkami. Fachowcy -nie powołujcie się na moje wykonania to nie stiuk wenecki.Nie prowadzę szkoleń. Prace wykonuję osobiście. "Zbędne słowa kiedy oczy mówią wszystko"."Words are unnecessary.Our eyes say everything".                                                        
                                    Adamkk Stucco Marmo tel.+48 602591549

 

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή