Skvělá příležitost využít.

Preço: 15 CZK/Anual

Dobré ráno,
Doufám, že si uděláte čas na přečtení těchto několika řádků. Jmenuji se Martine BURCKEL švýcarského původu. Jsem HR asistent / administrativní asistent a také zastupuji 100% švýcarskou společnost, která vyrábí a distribuuje krmivo pro psy a kočky. Jedná se o rodinný podnik. Jsem ženatý a matka dvou dětí (Julio a Anita) ve věku 15 let, respektive 11 let.

Chtěl bych vám tedy osobně poslat tento e-mail, abych vás informoval o finanční pomoci, kterou jsem obdržel od neziskové finanční instituce s názvem ideální sociální služba. Jedná se o strukturu se sídlem ve Francii, která nabízí financování a investice jednotlivcům a společnostem. Jsem v nesmírné radosti, protože tato instituce plně financovala nákup mého nového domu sazbou 2% a to vše za pár dní.

Mým cílem v tuto chvíli je povzbudit a motivovat lidi ve finančních potížích, aby kontaktovali tuto strukturu e-mailovou adresou: socialhelp-lu (a) diplomats .com nebo přímo na whatsapp: +33 748 596 867 aby byl konečně osvobozen od finančních potíží.

Děkuji za přečtení!
Uvidíme se brzy,

Martine Burckel,
One-Eyed Walk 5,
Bramois, 1967

Contacte com o anunciant