Dodávky ohraňovacích nástrojů pro ohraňovací lisy

Precitools nabízí profesionální dodávky ohraňovacích nástrojů z Itálie pro následující ohraňovací lisy (ohýbačky):

Accurl, ACL, Adira, AM Machinery, Ajial, Amada, Astrida, Augusta, Axial, Baykal, Beyeler, Blecken, Boschert, Bystronic, Cematek, CMU, CoastOne, Colgar, Colly, Darley (Safan-Darley), Dener Makina, Deratech , Durma, Edward Pearson, EHT, Ermaksan, Euromac, Femas, Feysama, Fratelli Farina, GADE, Gasparini, Gecko, Gelber Bieger, Gilardi, Gizelis, Guifil, HACO (Atlantic), Harsle, Hammerle, Hesse, Hezinger, Hilalsan, IMAL , Inanlar, Ironmac, ITEK, Jean Perrot, JFMI, JMT USA, Jordi, Jouanel, KAAST, Karmet, Kingsland, Knuth, Kruman, LoirSafe, LVD, Mebusa, Mecos, MVD INAN, Nargesa, OMAG, Peliant, Probend, Rico, RMT, Salvagnini, Safan, Schiavi, Schroder, SMD, STR, Tabama, Teda, TCI Cutting, Trumpf, Ursviken, UZMA, Vartek, Vicla, Vimercati, Warcom, Weinbrenner, Yangli, YSD atd.

Podporujeme ohraňovací nástrojový systém Promecam-EURO, Trumpf-WILA, Beyeler-Bystronic, LVD a mnoho dalších, včetně velkotonážních strojů a aplikací.

Pro naše zákazníky můžeme nabídnout nástroje dle konkurenčních katalogů a geometrie včetně možnosti výměny originálního nářadí, délky dle systému a běžně používaného jako u originálního nářadí.

Jsme schopni dodat razníky, 1-V matrice, 2-V matrice, 4-V matrice, Multi-V matrice, meziprodukty pro držáky, svorky, podpěry matric, lemovací / zplošťovací nástroje, Z-ohýbací nástroje, držáky pro PU matrice a PU vložky, nástroje pro rádiusové ohýbání, adaptéry, prodlužovací adaptéry a mnoho dalšího.

Výrobní materiály: C45, C45 tvrzené, 42CrMo4. Všechny nástroje mají pracovní plochy s profesionálním kalením.

Veškerá výroba je v Itálii, nabízíme pouze vysoce kvalitní nástroje vyrobené s vysokými standardy. Rychlé dodání do všech zemí EU i do zahraničí.

Jsme schopni našim zákazníkům konzultovat jakýkoli požadavek na ohýbání, speciální nástroje a aplikace, speciální vysokotonážní nástroje, poskytnout výkresy ohýbání a sekvenční program pro ohýbání dílu.

Jsme schopni nabídnout speciální podmínky a ceny na dodávky nářadí pro nové ohraňovací lisy, abychom zajistili kompletní řešení soustružení na klíč včetně nářadí a technologie pro vaše ohýbací aplikace.

Všechny značky, stroje, výrobci a ochranné známky jsou použity pouze pro informaci, nejsou spojeny s PRECITOOLS a jsou majetkem jejich respektovaných vlastníků.

Jedná se o reklamní inzerát / inzerát, žádné závazky. Pro jakékoli podrobnosti nás kontaktujte.

Contacte com o anunciant