Ajax Gamma 3D Gold Detector Ajax Gamma Altin Dedektörü

Подручје/суседство: Istanbul Sisli
Swipe9

Ajax Gamma

Multi functional system device which contains 3 advanced and professional detection systems.

According to our surveys, we found that all of prospectors who used ground imaging systems have encountered many complexities in the use of these devices and its complex software, but we have solved these complexities and difficulties in our device with 3D imaging systems, where our system allows anyone to use it with easy and smooth control.

Gamma metal detector is the main imaging tool to complete any successful 3D scan.

Features

  • There are many features to distinguish between GAMMA device and other ground imaging devices, GAMMA has a modern technological character that has no such ease of dealing and use, accuracy and speed in the immediate results given by the three systems provided by the device.
  • Modern and unique design, which gives you the power and confidence to complete your explorations easily, has the convenience in detection, light weight and ease to use.

Description

• Gamma metal and gold detector has the latest advanced detection and scanning systems to detect gold, metals and voids.

• This device works on a new techniques and modern electronic foundations that offer new concepts and dimensions in the world of ground imaging devices.

• A multi-tasking gamma device that allows users to do geological exploration and surveying in its wide ranges, with all tools and applications needed to complete the searches successfully.

• This device was provided with 5-inch high-resolution colorful screen, it allows you to work with advanced professional functions and programs to detect underground targets with full control of the scanning properties and your path exploration journey until you reach the desired target.

• This device can be used through 3 different detection and exploration systems

1- Gradiosmart system
2- Live Scan
3- 3D Ground Scanner

Contact us : DST DETECTORS GROUP
Address - Turkey Istanbul

Merkez, Koca Mansur Sk. NO 67 D:KAT 3/D5, 34381 Şişli/İstanbul
Whatsapp 00905389133500
Mobile: 00905389133500
Tel: 00902122319181
Website: https://dstdetectors.com/

 

Ajax Gamma

Çok fonksiyonlu sistem cihazıdır ve 3 gelişmiş ve profesyonel tespit sistemi içermektedir.

Araştırmalarımıza göre zemin görüntüleme sistemlerini kullanan her maden arayıcısı bu cihazların ve karmaşık yazılımlarının kullanımında birçok zorlukla karşılaşmaktadır. Ancak biz cihazlarımızdaki tüm karmaşıkları ve zorlukları düzelttik 3D görüntüleme sistemleriyle çözdük. Sistemimiz, cihazı herkesin kolayca kullanmasına ve doğru şekilde kontrol etmesine olanak tanımaktadır.

Gamma, herhangi bir 3D taramayı başarılı şekilde tamamlamayı sağlayan ana görüntüleme aracıdır.

Ürün Özellikleri

  • GAMMA cihazının diğer zemin görüntüleme sistemlerinden ayırt edilmesi için birçok özelliği bulunmaktadır. GAMMA, cihazda sağlanan üç sistem tarafından verilen anlık sonuçlardaki doğruluk oranı ve hız ile modern bir teknolojik karaktere sahiptir.
  • Keşiflerinizi kolay şekilde tamamlamanızı sağlayan güç ve güveni size sağlayan modern ve eşsiz tasarımı, tespit sırasında rahatlık sağlar, hafiftir ve kullanımı kolaydır.

Açıklama

• Gamma, altın, metal ve boşlukları tespit etmek için en ileri tespit ve tarama sistemlerine sahiptir.

• Yeni teknikllerle ve modern elektronik temellere dayanarak çalışan bu cihaz, dünyadaki zemin görüntüleme cihazları için yeni konseptler ve boyutlar sunmaktadır.

• Çok görevli bir Gamma cihazı, kullanıcıların jeolojik keşif yapmasını ve aramaları başarılı bir şekilde tamamlaması için gerekli tüm alet ve uygulamalarla birlikte geniş alanlarda inceleme yapmasını sağlar.

• Bu cihazda 5 inç, yüksek çözünürlüklü renkli ekran bulunmaktadır. Bu ekran, tam tarama kontrolü ile yeraltındaki hedefleri ve istediğiniz hedefe ulaşana kadar keşif yolunuzu tespit etmek için gelişmiş, profesyonel fonksiyonlarla ve programlarla çalışmanızı sağlar.

• Bu cihaz, 3 farklı tespit ve keşif sistemi ile kullanılabilir:

1- Gradyometre sistemi
2- Canlı Tarama
3- 3D Zemin Tarayıcı

 

Bize Ulaşın : DST DEDEKTÖR GRUBU
Adres - Türkiye İstanbul -

SISLI Merkez, Koca Mansur Sk. NO 67 D:KAT 3/D5, 34381 Şişli/İstanbul
00905389133500
Mobil: 00905389133500
Tel: 00902122319181

 

ШтампатиПријави

Contact this advertiser